Новости России » Стихи » У т м краю де калиновий цв т...
У т м краю де калиновий цв т...
Автор: Игорь Волощук
У ТІМ КРАЮ ДЕ КАЛИНОВИЙ ЦВІТ...
У тім краю, де калиновий цвіт...
Росте пшениця, де живуть лелеки...
Іде війна...Не помічає світ!!!
Бо вибухи для світу, - ой далекі!!!
Де кожен день , у селах і містах,
Ховають хлопців ... плаче Україна...
І знов до раю відлітає птах...
Убита матір,- проводжає сина...
То найстрашніше, чуєте, царіі!!!
Хто розв'язав війну, стоїть за нею...
Горіти вам у пеклі, у вогні...
Ви нацією прокляті моєю.
Я вірю, з рук, іудам, - не зійде!
Бо на землі є Боже провидіння ,
Господня кара винних віднайде
І впевнений не буде їм спасіння...
Потрібно нам війні сказати:" НІ!
Прокиньтесь, люди небо вас благає!"
Бо плачут вбиті горем матері...
І хто про них у старості подбає ?
Де дипломатія? Картина тут сумна...
Вас на годину та в оті окопи!
Бо творить знаю мир, а не війна...
Та гинуть не посли, - ваші холопи...
А ще оті хто гонить ешелон...
Та на крові кишені набиває...
Хто по вказівками пише нам закон...
Тепер вже бачимо, що і таке буває...
І вам поважн,і сильні цього світу,
Усім, хто має важіль при ООН...
Де розіграш "хитросплетенного гамбиту",
На разі буде програшем обом...
Бо у війні немає перемоги,
Є горе, сльози, втрати і біда...
А всі, ці Мінські, теревені, діалоги,
До миру не ведуть нас, а шкода...
Гаранти миру...Покидьки лукаві...
Відверто,- куди котиться Земля?
І соромно за Путіна, Обаму,
Оланда й Меркель, їхні тра-ля-ля
За наших ВСІХ ГАРАНТІВ, ДЕПУТАТІВ...
Ви вибачайте вас не обійти
Бариг, рвачів, злодюг і бюрократів,
Що свій народ привели не туди...
У тім краю, де калиновий цвіт,
Росте пшиниця, де живуть лелеки...
Іде війна...Не помічає світ!!!
Бо вибухи для світу, - Ой далекі!!!
Де кожен день , у селах і містах
Ховають хлопців ... Плаче Україна...
І знов до раю відлітає птах...
Убита матір,- проводжає сина...
Ігор Волощук 2017
У ТІМ КРАЮ ДЕ КАЛИНОВИЙ ЦВІТ...
У тім краю, де калиновий цвіт...
Росте пшениця, де живуть лелеки...
Іде війна...Не помічає світ!!!
Бо вибухи для світу, - ой далекі!!!
Де кожен день , у селах і містах,
Ховають хлопців ... плаче Україна...
І знов до раю відлітає птах...
Убита матір,- проводжає сина...
То найстрашніше, чуєте, царіі!!!
Хто розв'язав війну, стоїть за нею...
Горіти вам у пеклі, у вогні...
Ви нацією прокляті моєю.
Я вірю, з рук, іудам, - не зійде!
Бо на землі є Боже провидіння ,
Господня кара винних віднайде
І впевнений не буде їм спасіння...
Потрібно нам війні сказати:" НІ!
Прокиньтесь, люди небо вас благає!"
Бо плачут вбиті горем матері...
І хто про них у старості подбає ?
Де дипломатія? Картина тут сумна...
Вас на годину та в оті окопи!
Бо творить знаю мир, а не війна...
Та гинуть не посли, - ваші холопи...
А ще оті хто гонить ешелон...
Та на крові кишені набиває...
Хто по вказівками пише нам закон...
Тепер вже бачимо, що і таке буває...
І вам поважн,і сильні цього світу,
Усім, хто має важіль при ООН...
Де розіграш "хитросплетенного гамбиту",
На разі буде програшем обом...
Бо у війні немає перемоги,
Є горе, сльози, втрати і біда...
А всі, ці Мінські, теревені, діалоги,
До миру не ведуть нас, а шкода...
Гаранти миру...Покидьки лукаві...
Відверто,- куди котиться Земля?
І соромно за Путіна, Обаму,
Оланда й Меркель, їхні тра-ля-ля
За наших ВСІХ ГАРАНТІВ, ДЕПУТАТІВ...
Ви вибачайте вас не обійти
Бариг, рвачів, злодюг і бюрократів,
Що свій народ привели не туди...
У тім краю, де калиновий цвіт,
Росте пшиниця, де живуть лелеки...
Іде війна...Не помічає світ!!!
Бо вибухи для світу, - Ой далекі!!!
Де кожен день , у селах і містах
Ховають хлопців ... Плаче Україна...
І знов до раю відлітає птах...
Убита матір,- проводжає сина...
Ігор Волощук 2017
Источник: Вконтакте
Источник: Facebook
Источник: Одноклассники
[related-news]
[/related-news]
Рекомендуем похожее:
{related-news}Популярные новости
Как открыть модную бургерную
Карта путешественников: как стартап помогает менять валюту без комиссии
Биржевой курс рубля вырос на фоне укрепления цен на нефть
Глава Минфина улучшил оценку дефицита федерального бюджета в 2016 году
Как программист затеял революцию в организации командировок
Следователи не исключили влияние iPhone пилота на крушение A320 EgyptAir
ЦБ допустил снижение цели по инфляции ниже 4%
Выбор редакции>> Все статьи
В Морозовской детской больнице открыли новый корпус
14-09-2017, 18:30
В столице завершилось строительство новой Морозовской детской больницы. На месте старых построек еще 30-х годов выросло семиэтажное здание, оборудованное самыми современными аппаратами. Технологии помогут в лечении редких и тяжелых заболеваний. Когда там начнут принимать маленьких пациентов?
Новости>> Все статьи
50 жертв: ИГ взяла на себя ответственность за масштабный теракт в Ираке
Террористическая группировка "Исламское государство" (запрещена в РФ) взяла на себя ответственность за двойной теракт в Ираке, жертвами которого стали 50 человек, а ранения получили более 80 человек.
Фонд однокурсника Медведева ответил на статью о «ривьере» для премьера
В фонде «Дар» ответили на расследование о строительстве под Калининградом усадьбы для премьера Дмитрия Медведева площадью 16 га. Участок был куплен, но на нем ничего не строится, заявили в фонде
Роскомнадзор объяснил блокировку «Компромат.ру»
Доступ к ресурсу заблокирован за нарушение авторских прав, но по ресурсу выносились и другие судебные решения, заявили РБК в Роскомнадзоре. На момент публикации одно из зеркал сайта оставалось доступным










Добавить комментарий!